برنامه گنج یاب ماهواره ای ناسا متال اسکن ناسا چگونه کار می کند

برنامه گنج یاب ماهواره ای ناسا متال اسکن چگونه کار می کند ؟

برنامه گنج یاب ماهواره ای ستلایت ناسا متال اسکن یکی اپلیکیشن گوشی موبایل اندرید است، که می توان با استفاده از فلزات زیر زمین را اسکن کرد. در این مقاله از سایت اصلی ارائه نسخه جدید و اورجینال قصد داریم نحوه کار با برنامه متال اسکن ناسا را توضیح دهیم.

آموزش کار با برنامه satellite metal scan nasa به صورت فیلم و صوتی در پکیج ارائه شده موجود می باشد. در اینجا قصد داریم به نحوه عملکرد آن اشاره کنیم که دقیقا چگونه به صورت ماهواره ای زیر زمین را برای ما جهت پیدا کردن فلزات طلا، نقره، آهن و … اسکن و نقطه زنی می کند.

نحوه کار برنامه گنج یاب ماهواره ای متال اسکن ناسا

بسیاری از افراد که مطالعات زیادی درباره برنامه گنج یاب ماهواره ای نداشته اند با شنیدن اینکه برنامه اسکن ماهواره ای فلزات وجود دارد، سریعا جبهه گرفته و این کار را کلاهبرداری می دانند. در ابتدا به این افراد می گویم که بجای قضاوت درباره چیزی که نمیدانید، ابتدا مطالعات لازم را در رابطه با اسکنر و برنامه نقطه زن ماهواره ای داشته باشند.

لازم است بدانید که ما سازنده و طراح برنامه ستلایت متال اسکن ناسا نیستیم. یعنی سال ها پیش شرکتی یا شخصی یا مجموعه ای این برنامه را ساخته و بعد از آن دیگر آن را بروزرسانی نکرده اند.

بروزرسانی نسخه جدید برنامه اسکن ماهواره ای فلزات ناسا

طی یک بررسی تیم رابش بررسی های جدی روی این برنامه انجام داده و چندین تغییر جزئی روی آن اعمال کرده است. این تغییرات در راستای سازگاری برنامه گنج یاب ماهواره ای ناسا با اندروید های جدید بوده است که تا اندروید 13 به طور کامل تست و بررسی شده است.

تغییرات دیگری که روی برنامه اعمال شده در راستای بهبود عملکرد و سرعت آن می باشد.

یکی از مهمترین بروزرسانی های ما روی این گنج یاب موبایلی ناسا مربوط به افزایش میزان سختی و حساسیت آن می باشد. یعنی درجه سختی آن را به عدد بزرگتری افزایش داده ایم تا نتایج اشتباه تا جای امکان کاهش پیدا کند. این مورد یکی از مهمترین تغییرات ما بوده که روی نحوه کار با برنامه متال اسکن فلزات ناسا تاثیرات زیاده داشته است.

نحوه عملکرد و اسکن گنج یاب ماهواره ای ناسا

بیشتر افراد بعد از مشاهده نحوه کار اسکن ماهواره ای بسیار تعجب می کنند که این برنامه چگونه می تواند قوی از دستگاه های فلزیاب عمل کند. هر چند مزایا و معایب خاص خودش را دارد اما باز هم در بسیاری از موارد قدرت آن فراتر از دستگاه های فلزیاب می باشد.

به صورت کلی این برنامه بعد از انتخاب لوکیشن هدف طول و عرض جغرافیایی محدوده انتخاب شما را جهت اسکن بررسی می کند. زمانی که یک مربع رسم می کنید که محدوده برای شما اسکن شود، تمام مساحت محدوده شما توسط برنامه بررسی شده، و در نهایت عملیات تحلیل داده آغاز می شود. پس از بررسی داده ها برنامه نقاط مشکوک و احتمالی را با علامت های مشخص شده به شما نمایش می دهد.

نقاطی که برنامه حساسیت زیادی روی آنها داشته باشد، با علامت یک کوه و کلنگ به شما نمایش خواهد داد.

به صورت کلی یک سری داده ها در پشت پرده مورد بررسی قرار گرفته و طبق الگوریتم و روش های تحلیل داده که برای برنامه تعریف شده، محدوده شما به صورت کامل بررسی می شود

دانلود آموزش نحوه اسکن با برنامه گنج یاب ماهواره ای ناسا

برای مشاهده قیمت برنامه گنج یاب ماهواره ای ناسا برای گوشی موبایل اندروید می توانید وارد صفحه محصول شده، و اقدام به خرید آن کنید. فیلم آموزش نحوه اسکن و نقطه زنی به صورت کامل داخل پکیج قرار داده شده است. توجه داشته باشید که کامل ترین آموزش نحوه اسکن با این برنامه توسط تیم رابش ضبط و ارائه شده است.

نظر دهید

پاسخ دهید

رابش
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
سبد خرید